Jakie żywice epoksydowe mam do zaproponowania.

EP 426  jest to epoksydowy system odlewniczy napełniony napełniaczem aluminiowym. Długi czas życia i niski skurcz pozwala na odlewanie dużych elementów , Po utwardzeniu i wygrzaniu odlana forma ma dużą stabilność wymiarową i dobrze odprowadza ciepło. System EP 426 jest jednym z najlepszych produktów do wykonania wysokiej jakości formy do termoformowania lub do prepregów. Atrakcyjnie niska cena w połączeniu z jakością odlewu z EP 426 pozwala niejednokrotnie na zastąpienie tradycyjnych form poliuretanowych które mają niestety dużą rozszerzalność od temperatury i małą wytrzymałość mechaniczną.

EP 426 wraz z wypełniaczem aluminiowym tworzy model odlewniczy obrabialny a zarazem o bardzo wysokiej odporności na ścieranie.

EP 426 -Epoksydowa żywica odlewnicza wypełniona aluminium

Idealny produkt na formy do termoformowania oraz na modele odlewnicze.

Żelkoty epoksydowe - W ofercie posiadam w bardzo atrakcyjnych cenach żelkot epoksydowy ogólnego stosowania oraz żelkoty odporne na wysokie temperatury.

 

Żywice odlewnicze epoksydowe - W tym zakresie produkt który mam do zaoferowania (EP 426) nie tylko ma doskonałe parametry mechaniczne i cieple ale również ma niską cenę porównywalną z żywicami poliuretanowymi. Jest to system napełniony wypełniaczem aluminiowym i doskonale nadaje się do odlewania dużych form do termoformowania , form do produkcji wyrobów z pianek czy też  , modeli odlewniczych.

 

Żywice epoksydowe do laminowania i impregnacji - W śród szerokiej gamy tych żywic godna uwagi jest żywica niskiej lepkości odporna na temperatury . Ma ona zastosowanie między innymi do laminowania form pracujących w wysokich temperaturach oraz do impregnacji mdf.

PHU

Marek Domański

   MENU

Tel. 602-605-399

PHU Marek Domański

Łomianki ul.Przeskok 26

tel. 602-605-399 

e-mail : marekmodelform@gmail.com