Reagując na potrzeby rynku i w oparciu o swoje doświadczenie staram  się posiadać  żywice modelarskie poliuretanowe i epoksydowe  w parametrach które klienci poszukują i w atrakcyjnych cenach. Z każdym dniem oferta moja poszerza się o nowsze produkty.  Zakres płyt modelarskich zacząłem od płyt gęstości 350 do 700 kg/m³   ale obecnie mam w stałej sprzedaży w atrakcyjnych cenach płyty narzędziowe gęstości 1200  oraz 1700.  Ofertę w zakresie płyt narzędziowych w zależności od potrzeb rynku mogę poszerzyć o kilka innych produktów jak np. płyty poliuretanowe gęstości 1000  oraz 1500 kg/m³. 

Ciekawą ofertą są również pianki modelarskie o gęstości 150 kg/m3.

Dlaczego płyty modelarskie i żywice poliuretanowe

PHU

Marek Domański

   MENU

Tel. 602-605-399

Parę słów o mnie

Mam na imię Marek. Przygodę z modelarstwem rozpocząłem około 20 lat temu. Przez pierwsze lata miałem firmę modelarską w której wykonywaliśmy z płyt modelarskich modele i formy oraz odlewaliśmy z żywic poliuretanowych i silikonów formierskich formy do termoformowania , modele , prototypowe elementy techniczne i dekoracyjne.

Przez wiele lat pracowałem jako doradca techniczno handlowy w firmie AMOD-Andrzej Modrzewski

Lata pracy u boku Pana Andrzeja oraz prowadzenie własnej modelarni dało mi szeroką wiedzę z zakresu wykonywania modeli, form z płyt poliuretanowych i z żywic, odlewania prototypów, oraz duży zasób informacji o rynku związanym z materiałami modelarskimi a w szczególności z płytami modelarskimi

Obecnie rozpocząłem własną działalność handlową i oferuję prócz płyt modelarskich i żywic również doradztwo techniczne i wsparcie przy doborze materiałów z zakresu modelarstwa jak również naukę praktyczną z prawidłowego wykorzystania materiałów modelarskich.

 

 

PHU Marek Domański

Łomianki ul.Przeskok 26

tel. 602-605-399 

e-mail : marekmodelform@gmail.com